bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Sınavı Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej

Dijital Eğitim Modeli Endüstri 4.0

Akademik Koleji’nde uyguladığımız benzersiz çeşitli eğitim modeliyle, değişime, yeniliğe açık ve uyumlu, yüksek problem çözme becerisine sahip, etkili reel ve sanal iletişim becerilerini yükseltmiş, büyük verileri teknoloji ile gözlemleyip analiz edebilen ve yöneten donanımlı, nitelikli öğrenciler yetiştiriyoruz.

Giderek Küreselleşen ve Dijitalleşen dünyamızda teknoloji yaşamdaki tüm sahalarda aktif bir rol oynuyor. Bu bağlamda nitelikli bir kurum olarak öğrencilerimizi bilimin ışığında teknolojik materyaller ve içeriklerle donanımlı bir birey olarak yetiştiriyoruz.

Kariyer ve mesleki anlamda çok önemli bir yer tutan bilim ve teknoloji, gelecek nesillerimizin donanımlarıyla daha üst noktalara ulaşacaktır. Bu bağlamda öğrencilerimiz düşünebilen, eleştirel bakış açısına sahip, vizyon sahibi bir kişilik eğitimine dahil ediliyorlar.

Akademik Koleji International School olarak verimli kampüs alanımız ve modern dersliklerimizle öğrencilerimize çağdaş bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej